Ти особливий

01.06.2019, сб 12:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Мюзикл для всієї родини "Ти особливий".
Вперше в Україні Мюзикл світового рівня!

"Ти особливий" був зустрінутий аншлагами більш ніж в 20 містах України! Перший етап Всеукраїнського туру завершується в столиці України Києві спеціально до Міжнародного Дня захисту дітей!

"Я був практично на всіх шоу Діснейленду, але навіть у них немає нічого такого, як "Ти особливий"! Це щось дивовижне!" - режисер Карлос Алеман (США).

Команда творців популярних дитячих шоу і сімейних мюзиклів під керівництвом заслуженого працівника культури України Ігоря Галенко пропонує дітям і батькам неймовірно захоплюючий, пізнавальний і розважальний спектакль, з панорамним екраном і сучасними технологіями, в якому грають більш як 60 акторів на одній сцені!

В основі оригінального сюжету лежить ідея американського письменника Макса Лукадо. Майстер створив місто прекрасних дерев'яних чоловічків, дав їм все необхідне і подарував музичні інструменти, щоб вони, збираючись разом дружним оркестром, могли грати чудові мелодії. Але в боротьбі за верховенство, чоловічки забули про все: про оркестрі, про інструменти, і навіть про самого Майстра. Тепер вони присвячують свій час спорах, хто ж з них краще. Вони навіть придумали "універсальний" спосіб: краще той, хто назбирає більше Зірок, які вони самі ж і роздають один одному. Ну, а вже якщо у когось вийшло щось не так, то отримай Пляма! Так вони і живуть - роздають зірки і плями. А іноді, маскуючи свої промахи, придумують нову моду, заради якої готові навіть пофарбувати власні носи зеленкою лише б стати Великою Людиною! Але є й ті, які очікують, коли все зміниться і оркестр знову заграє. Але станеться це?

7 особливостей мюзиклу "Ти особливий":
1. Панорамний відеоекран розміром з триповерховий трьох-під'їздний будинок
2. Захоплюючий сюжет про пригоди незвичайних чоловічків
3. Музика і костюми від креативних композиторів і дизайнерів
4. Спецефекти з використанням лазерних та світло-динамічних установок
5. Танці різних стилів у виконанні переможців фестивалів
6. Дія, цікаве і для дітей, і для дорослих
7. Комфортний, теплий, красивий зал.

"Супер!!!" - Людмила Сатышева (Київ), головний режисер проектів на каналах "СТБ" та "1+1".

Унікальність цього театрального проекту також полягає в тому, що артистами, виконують всі ролі, співаючими всі пісні і танцювали всі хореографічні номери, є лише діти - це професійна дитяча трупа, сформована з талановитих дітей, спеціально підібраних для участі в цьому проекті.

Авторами і постановниками вистави виступають досвідчені професіонали, які брали участь у великих творчих проектах в різних містах України і за її межами - сценаристи, режисери, композитори, балетмейстери, педагоги по пластиці і вокалу, дизайнери, відеоінженери, аранжувальники, художники-декоратори, звукорежисери, світло-художники і багато інших. Постановники разом з дітьми-артистами закликають кожної людини пізнати свою унікальність. Щасливими стають не завдяки своїм досягненням, накопиченим благ або похвалу інших людей. Справжнє стан радості можна знайти лише у виконанні свого призначення і в умінні будувати гармонійні відносини. Як дізнатися для чого ти народжений? Як бути собою, не ховаючись від усіх?

"Мюзикл "Ти особливий" - це просто приголомшлива робота!!! Спасибі за такий шедевр. Музика, танці, костюми, оформлення сцени, комп'ютерна графіка і, нарешті, самі юні актори - це справжнє свято!!!" - Наталія Жуковська (Київ), керівник концертного відділу CBN.

Перед початком міжнародного туру "Ти особливий" буде показаний в Києві!

Тільки 1 червня 2019 року в одному з центральних залів країни в Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневий Палац)! Всього дві вистави!

Програма розрахована від 4-х до 104-х років.
Тривалість - 1,5 години.
Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (у супроводі дорослого, без надання додаткового місця, квиток потрібен тільки дорослому, дитина сидить на руках).

Це неймовірне подія, що ваша дитина запам'ятає надовго!
Обов'язково приходьте на мюзикл! І діти, і дорослі будуть у захваті!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ти особливий

Замовити та придбати електронні квитки на Ти особливий можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.