Убий мене ніжно

10.05.2017, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 400 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Представляємо захоплюючу комедію про любов «Убий мене ніжно». 10 травня 2017 року на сцені Freedom Event Hall.
 
Акторський склад вистави - прекрасний дует, кіноакторів студії "Кіно квартал": провідного актора Харківського Академічного російського драматичного театру імені Пушкіна, Петра Нікітіна і чарівної актриси театру і кіно Ольги Жуковцовой.
 
Події у виставі розвиваються з такою швидкістю, що нагадують американські гірки, чудова акторська гра перетворює спектакль в маленький шедевр, а численні несподівані повороти сюжету викликають у глядачів захват.
 
...Він випадково знайомиться з дивовижною дівчиною, яка кардинально змінить його долю. Однак випадкові знайомства бувають настільки непередбачуваними. Адже часто одружений чоловік в гонитві за сексуальними пригодами може потрапити в такі дебрі, що вибратися з них, потім доведеться все життя.
 
Спектакль поставлений за мотивами п'єси одного з найпопулярніших комедіографів сучасності, написаної спеціально для Алена Делона, і з неймовірним успіхом йде у Франції, а тепер підкорив і київського глядача.
 
Тривалість вистави 1 год. (без антракту).
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Убий мене ніжно

Замовити та придбати електронні квитки на Убий мене ніжно можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.