• Афіша
  • У цьому будинку все можливо

У цьому будинку все можливо

08.11.2019, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 450 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Найбезглуздіші ситуації, як правило, відбуваються з найближчими людьми, з тими, хто живе з нами під одним дахом. Ну ось згадайте, скільки курйозних випадків відбувалося за всю вашу життя під дахом рідного дому, і скільки в його стінах зберігається таких милих секретів? Вистава "В цьому будинку все можливо" якраз про таких сім'ях, які ведуть задушевні бесіди в перервах між перестрілками. Все, втім, як і годиться! Але головне: які б гучними вони не були родинні скандали, вони зовсім не означають, що люди стали один одному чужими - вони можуть веселитися так само голосно! Про всі перипетії, з якими стикаються рідні люди дивіться у виставі, який поставлений за мотивами Еллін Мак Ківер!

Це неймовірно смішний, легкий і динамічний, але в теж час сповнений глибокого змісту спектакль про любов, про сім'ю, про відносини між найближчими людьми. Це сміх крізь сльози, який дає глибину представленої історії на сцені театру. Парадоксальні ситуації, дивні діалоги і повна непередбачуваність.

Кажуть, що коли серця людей знаходяться близько, вони говорять пошепки, а коли серця віддаляються - переходять на крик. Власне, звідси і така різна погода у будь-якому будинку. Безглузді ситуації, цікаві бесіди, розповіді, вкрай парадоксальні ситуації будуть зіграні Олексієм Богдановичем, Лесею Самаевой, Тамарою Яценко, Яртемом Емцовым, Анастасією Блажчук, Анжелікою Гирич.

Режисер постановник: Ірина Зільберман.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на У цьому будинку все можливо

Замовити та придбати електронні квитки на У цьому будинку все можливо можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.