• Афіша
  • Володимир Гришко «Ти моя мелодія»

Володимир Гришко «Ти моя мелодія»

09.11.2018, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
190 - 1600 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Володимир Гришко виступить з ексклюзивною програмою пісень Мусліма Магомаєва
 
За численними проханнями киян маестро Володимир Гришко знову повертається на сцену Національної опери України!
 
9 листопада народний артист України, лауреат національної премії ім. Тараса Шевченка, неперевершений співак, який отримав світове визнання, вперше презентує на батьківщині програму, яку вже встиг показати більш ніж в 40 містах Китаю.
 
У супроводі великого симфонічного оркестру! маестро виконає улюблені мільйонами композиції Мусліма Магомаєва, на яких виросли цілі покоління. На думку багатьох поціновувачів творчості Мусліма Магомаєва, так щиро і проникливо, як Володимир Гришко, ці пісні не виконував ніхто. Вони наповнилися новою силою і знайшли друге життя.
 
"У великого мистецтва немає національності, бар'єрів часу і кордонів. Геніальний співак Муслім Магомаєв не міг належати тільки одному азербайджанському народу - він і його творчість належать всім людям. Будучи естетом не тільки на сцені, але і в житті, він ніс своє мистецтво з відкритим серцем. У сучасному світі дуже мало культури, мистецтва. А цей проект - шанс познайомити молодь з творчістю кумира мільйонів цілої епохи, а людей старшого покоління повернути молодість", - каже Володимир Гришко.
 
Безсумнівно, маестро Гришко підготував для дорогий серцю київської публіки сюрпризи! У програмі прозвучать композиції з відомого бродвейського мюзиклу "Скрипаль на даху", неповторні перлини українського фольклору і колоритні китайські твори!
 
Український оперний співак Володимир Гришко - визнаний метр світової оперної сцени. Його творчий шлях - це історія успіху, працьовитості і невичерпного натхнення.Він - яскравий феномен современнойукраинской культури, останній учень і партнер по сцені Лучано Паваротті, неповторний співак з діапазоном голосу в дві з половиною октави. В активі маестро - понад 30 альбомів, виданих по всьому світу, а також унікальні творчі експерименти, серед яких: участь у грандіозному проекті світового масштабу True Symphonic Rockestra, суть якого полягає у виконанні відомих оперних арій у стилі рок.
 
Володимир Гришко занесений в Книгу рекордів України як український оперний співак, який 44 рази виконував головні партії в Метрополітен-опері. Він виступав на одній сцені з Андреа Бочеллі, Монсеррат Кабальє, Алессандро Сафіної, Демісом Руссосом, Ricchi e Poveri, AmiciForever, Boney M.
 
Сьогодні на Володимира Гришка з нетерпінням чекають у кращих залах США, Китаю, Франції, Німеччини, Австрії, Італії, Шотландії, Чехії, Японії, Великобританії.
 
Подаруйте собі вечір прекрасної музики і пориньте в атмосферу гармонії, любові і світла! Чекаємо на вас 9 листопада в 19:00 в Національній опері України!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Володимир Гришко «Ти моя мелодія»

Замовити та придбати електронні квитки на Володимир Гришко «Ти моя мелодія» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.