• Афіша
  • Володимир Гришко «Ти моя мелодія»

Володимир Гришко «Ти моя мелодія»

27.10.2017, пт 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
80 - 1350 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Маестро Володимир Гришко виконає вічні пісні Мусліма Магомаєва! 27 жовтня 2017 року, Київ, зал Національної Опери України.

В рамках всеукраїнського туру «Ти моя мелодія», 27 жовтня в залі Національної Опери України Народний артист України, лауреат національної премії Т. Г. Шевченка - Володимир Гришко - неперевершений артист, який отримав світове визнання - подарує киянам грандіозний концерт!

Концерт буде присвячений 75-річчю легендарного азербайджанського співака Мусліма Магомаєва! У програмі прозвучать культові композиції Мусліма Магомаєва, серед яких: «Про море, море», «Ти моя мелодія», «Королева краси», «Чортове колесо», «Весілля», українські відомі пісні і італійські світові хіти. І все це в супроводі великого симфонічного оркестру!

Концерт подарує можливість насолодитися справді глибокої, справжньої і живою музикою, допоможе зануритися в атмосферу гармонії, любові і світла!

«У великого мистецтва немає національності, немає бар'єрів часу і кордонів, сьогодні воно є для сприйняття тим слухачам, які знаходяться на одному рівні з виконавцем. Геніальний співак Муслім Магомаєв не міг належати тільки одному азербайджанському народові - він і його творчість належить все людям. Будучи естетом не тільки на сцені, а й у житті, він ніс своє мистецтво людям з відкритим серцем. Сьогодні в нашому сучасному житті дуже мало культури, мистецтва. Цей проект є шансом познайомити молодь з творчістю кумира мільйонів цілої епохи, а людей старшого покоління - повернути в молодість», - зізнається маестро Гришко.

Український оперний тенор Володимир Гришко є визнаним метром світової оперної сцени. Його творчий шлях - це історія дивного успіху, працьовитості та невичерпного натхнення.

Він яскравий феномен української сучасної культури, останній учень і партнер по сцені легендарного Лучано Паваротті, неповторний співак з діапазоном голосу в дві з гаком октави. В активах Маестро більше 30 альбомів, виданих по всьому світу, унікальні творчі експерименти: участь в грандіозному проекті світового масштабу - «True Symphonic Rochestra», суть якого полягала у виконанні відомих оперних арій в стилі «рок».

Ім'я артиста занесено в Книгу Рекордів України, як українського оперного співака, який 44 рази виконував головні партії в «Метрополітен Опера». Крім цього, Володимир завоював широку популярність і визнання слухачів ще й як виконавець неокласичних, естрадних пісень.

Невичерпне талант Володимира Гришка підкреслюють його виступу з Лучано Паваротті, Андреа Бочеллі, Монсеррат Кабальє, Алессандро Сафіна, Демісом Руссосом, Ріккі е Повері, Амічі Форевер, Боні М. Володимир Гришко виступає на кращих світових сценах. США, Китай, Франція, Німеччина, Австрія, Італія, Шотландія, Чехія, Японія та інші країни з нетерпінням чекають нових зустрічей з українським маестро.
Детальніше
Зображення

Володимир Гришко «Ти моя мелодія» на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Володимир Гришко «Ти моя мелодія»

Замовити та придбати електронні квитки на Володимир Гришко «Ти моя мелодія» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.