• Афіша
  • Валерій Жидков - Про все

Валерій Жидков - Про все

01.12.2018, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис

Гуд найт шоу – великий сольний концерт сценариста і телеведучого Валерія Жидкова!

Люди набагато краще сприймають гумор не з блакитного екрану телевізора, а від живого виконавця на сцені. Під час концерту кожен може стати учасником дії і відчути особливу атмосферу, немов тет-а-тет поговорив з виступаючим, добре посміявся, а ще набрався розумних думок і зробив свої висновки.

Гуд найт шоу: ведучий гумористичної передачі "Чістоньюз" на 1+1 та співведучий "Вечірнього Києва" Валерій Жидков запрошує на прем'єру Гуд найт шоу. Великий сольний виступ артиста відбудеться 1 грудня, в Міжнародному центрі культури та мистецтв.

Гумор про важливе та вічне: в одному інтерв'ю Валерій зізнався, що втомився жартувати над людьми при владі. "Вони дуже динамічно змінюються та жартують самі над собою. Кумедніше пожартувати над тим, що вони роблять, вже не виходить". Прийшов час більш дорослої розмови щодо простих, але дійсно важливих речей – про ставлення до себе, сім'ї, оточуючих людей.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Валерій Жидков - Про все

Замовити та придбати електронні квитки на Валерій Жидков - Про все можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.