• Афіша
  • Валерій Жидков «Про все...»

Валерій Жидков «Про все...»

15.12.2017, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 1550 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Валерій Жидков з програмою "Про все..." 15 грудня 2017 року на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України.

Валерій Жидков - один з найталановитіших представників авторського цеху студії Квартал 95, ведучий і автор гумористичної програми "Чистоньюз" на каналі 1+1, а також співведучий гумористичного шоу "Вечірній Київ".
 
Кажуть, що в кожному жарті є частка правди. Валерій Жидков впевнений, що і в кожній правді є частка жарту. Його сольна програма "Про все" доводить, що з гумором та іронією можна ставитися абсолютно до всього, що нас оточує – від простих життєвих негараздів до глобальних світових проблем.
 
У програмі "Про все" розмова піде справді про все: про любов, про спорт, про кіно, про космосі... і, звичайно ж, про нас, про людей. Бо людина не тільки саме вчинене, але і найсмішніше істота на нашій планеті.
Здатність сміятися - це те, що відрізняє нас від тварин. Так давайте ж повною мірою насолоджуватися цією здатністю.
 
На численні прохання Валерій Жидков повторить програму "Про все" для всіх поціновувачів гострого та інтелігентного гумору знову в Києві.
Чекаємо вас на авторське сольному концерті з програмою "Про все... На Біс!"
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Валерій Жидков «Про все...»

Замовити та придбати електронні квитки на Валерій Жидков «Про все...» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.