Вагоновожатые

13.05.2017, сб 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
240 - 240 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
«Водії» у Києві 13 травня 2017 року на сцені клубу «Sentrum».

«Навесні все погано огидний запах квіткового смогу і дерева уклали контракт з купоросом всі так радіють забувають, що взагалі то це зрада... »
 
Ці рядки з пісні «Осінь» - «вагоновожатых» цілком можна визнати правдивими і апріорі погодитися з ними. Так, старичули завжди охоче грають восени. Осінь - найпродуктивніший час для творчості і концертування. І ви не повинні дуже дивуватися, що 13 травня - «Водії» зіграють «Великий осінній концерт» у клубі Sentrum.
 
Чому осінній? З цим все просто. Травень (лат. mensis Maius - «місяць богині Майї») - п'ятий місяць року в юліанському і григоріанському календарях, третій месяцстароримского року, що починався до реформи Цезаря з березня. Один із семи місяців довжиною в 31 день.
 
В Північній півкулі Землі є третім місяцем весни, у Південному - третім місяцем осені! Тому чекаємо вас 13 травня на ковточок осіннього дощу, в коктейлі з вітром і опалим листям і звичайно новими сюрпризами від «вагоновожатых».
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Вагоновожатые

Замовити та придбати електронні квитки на Вагоновожатые можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.