Валентин Куба

28.05.2019, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Вперше в Києві! На численні прохання!
Оксамитовий голос Одеси - Валентин Куба!

Голос, який підкорив Україну! Його обожнюють за щирість і професіоналізм. Його пісні про вірною чоловічій дружбі, любові, Одесі, мріях і просто про життя.

28 травня в Жовтневому Палаці відбудеться унікальний концерт знаменитого одеського шансоньє Валентина Куби! Це перший виступ відомого музиканта в Києві!

Спеціально для киян і гостей столиці Валентин Куба готує ексклюзивну програму, де прозвучать вже народні хіти Леоніда Утьосова, Марка Бернеса, одеські шлягери "Мурка", "Хава нагіла", "7:40", "Лимончики" і багато інших. Звичайно, не обійдеться без авторських пісень артиста в стилі 40-50-х років.

Компанію Валентину Кубі на сцені складуть його давні друзі - клезмер-бенд "Мамині Діти". Так як ці хлопці виконують єврейські, молдавські, циганські, грецькі, українські пісні - не може ніхто.

Кожен концерт Валентина Куби особливою атмосферою просякнутий і неймовірними емоціями. Його оксамитовий голос - уособлення музичної культури Одеси. Цьому прекрасному артистові властивий не тільки приємний тембр голосу, але і неповторний стиль, щирість, чуттєвість і природний артистизм. Додайте до цього ще неймовірна чарівність і теплоту душі геніального Валентина Куби - і ви зрозумієте, чому глядачі, одного разу побувавши на її концерті, стають його прихильниками назавжди!!!

Куба - володар Гран-прі на фестивалі "Вільна гавань" (Одеса). Його диск "Я з Одеси блатний гульвіса", приніс йому широку популярність у колекціонерів. Куба написав гімн футбольної команди "Чорноморець", а також музику для фільму "Переможець". Написав альбом пісень для Олега Маркова під назвою "Голуби".

У даний момент музикант готується до випуску нового альбому, а також планує серію концертів по Україні, Німеччини, Кіпру та інших країн далекого і близького зарубіжжя.

Концерт-прем'єра!!
Зустрічайте - оксамитовий голос Одеси - в Києві 28 травня, Жовтневий Палац.
Проведіть вечір справжньої музики і емоцій в компанії з Валентином Кубою!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Валентин Куба

Замовити та придбати електронні квитки на Валентин Куба можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.