• Афіша
  • Варшавська мелодія 2

Варшавська мелодія 2

08.03.2020, нд 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Прощання з виставою!

"Варшавська мелодія" Леоніда Зоріна "відзвучала" все моє життя. Цей спектакль на сцені мого рідного театру пройшов 670 разів. Географія його гастролей - весь Радянський Союз.Роль Гелі для мене - втілення кращих жіночих якостей. П'єса Л. Зоріна подарувала мені радість зустрічі з чудовим режисером Эруардом Митницким. Так склалася доля, що це "Варшавської мелодії" знову зазвучало через роки, коли режисер і драматург Ігор Афанасьєв продовжив життя моєї Гелі. І я щаслива грати цю роль разом зі своєю дочкою. Я рада, що сьогодні Ви отримали можливість побачити цю роботу в своєму рідному місті. Ваша, Ада Роговцева".

Ада Роговцева грала Гелю з "Варшавської мелодії" Зоріна на сцені Київського театру ім. Лесі Українки понад двадцять років. "Варшавська мелодія" для киян була не просто "хітом" - вона стала знаковою виставою для кількох поколінь, подією не тільки культурної, але соціального життя. Роговцева не пропустила жодного спектаклю - у неї не було дублерів. До 1988 року "Варшавська мелодія" пройшла 670 разів! "Велика актриса, талановиті партнери, прекрасна драматургія, майстерна режисура" - ось і вся проста формула приголомшуючого успіху і захвату, захоплення від зустрічі з виставою найвищого рівня "Варшавська мелодія 2" з Адою Роговцевою в головній ролі.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Варшавська мелодія 2

Замовити та придбати електронні квитки на Варшавська мелодія 2 можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.