Василь Попадюк

19.10.2018, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 2000 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Український Паганіні" Василь Попадюк! Шоу, яке не можна пропустити!
 
Цей музикант без перебільшення підкорив весь світ. Його називають українським Паганіні, а він ніяковіє. Він віртуозно грає на 15 інструментах, щорічно дає понад 150 концертів по всьому світу і скрізь збирає переаншлаги. Він грав для Софі Лорен, і вона була зворушена його майстерністю. Але коли в нього запитують, як він ставиться до Ванесси Мей, відповідає, що у неї чудова фігура...
 
19 жовтня український музикант і його Papa Duke Band виступлять з єдиним живим концертом у Палаці "Україна". Не пропустіть шанс зануритися в світ прекрасної музики, від якого завмирає серце і радіє душа! Про це концерті ви будете розповідати близьким, друзям і онукам. Заздалегідь відмітьте цю дату у своєму календарі і відкладіть всі справи!
 
Музичні експерти визначають стиль виконання Василя Попадюка як world миѕіс, але відзначають, що скрипаль давно створив свій власний стиль. Він зумів поєднати класичну, слов'янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. До нього таким досвідом не міг похвалитися жоден музикант.
 
Не дарма в Іспанії Попадюка давно охрестили Живим Нервом і Маестро Скрипкою, в Америці - Золотою Скрипкою, а в Канаді, де він переміг у півфіналі конкурсу СВЅ Great Canadian Music Dream , - сучасним Паганіні. Ним захоплюється і пишається українська діаспора Американського континенту, називаючи його "ще одним феноменом, який прославляє Україну"!
 
У 90-х український скрипаль емігрував в Канаду, але часто буває на батьківщині. Його часто запрошують на заходи, де він співпрацює зі знаменитостями. За визнанням Попадюка, в Канаді він залишається українцем і не уявляє себе ніяк інакше. "Я народився у Львові, виріс у Києві, але вже 20 років живу в Канаді і говорю по-українськи там більше, ніж у Києві. У Торонто живе 300 тисяч українців", - пояснює музикант.
 
На питання, в якій точці світу його музику сприймають найкраще, скрипаль відповідає: "На щастя, різниці немає. Нашу музику навіть діти люблять. Це дуже приємно. У нас немає "вікового цензу". На наших концертах можна побачити дітей, молодь, дорослих та літніх людей".
 
Секретом своєї віртуозності Василь Попадюк вважає нерви й характер. "В музиці важливіше не техніка, а душа. Майстерності можна досягти багатогодинними заняттями. Донести емоції до глядача набагато важливіше. Як говорив Бетховен, "якщо граєш від серця, воно до серця і прийде".
 
Концерт неперевершеного українського маестро Василя Попадюка відбудеться 19 жовтня в Палаці "Україна".
Не пропустіть!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Василь Попадюк

Замовити та придбати електронні квитки на Василь Попадюк можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.