• Афіша
  • Vatra Halki - Ватра Фольк. Музика Туреччини і України - музика Європи

Vatra Halki - Ватра Фольк. Музика Туреччини і України - музика Європи

17.08.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 200 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Влітку багато хто прагне поїхати до Туреччини, а хор з Туреччини їде до України.

17 серпня вперше до України завітає відомий турецький вокально-хоровий колектив - "Anchorus" polifonic choir"- яскравий, самобутній, відомий у Туреччині та далеко за її межами. Хор здобув велику популярність своїм відношенням до виконавської майстерності та репертуарної політики, вокальної манери та нестандартних інтерпретаційних рішень.

"Anchorus" polifonic choir" розділить концертну сцену з видатним київським колективом - "Академічним камерним хором "Хрещатик", відомим своїми самобутніми програмами, авторськими театралізованими постановками, блискучою виконавчою майстерністю та унікальною тембральною драматургією.

У концерті звучатиме переплетіння музики різних епох та стилів, різнобарв’я та колористика турецької музики у поєднанні з запальною та барвистою українською піснею. Кращі зразки європейської сучасної музики та світові шедеври естради занурять вас у неповторний та фантастичний світ, в якому яскравими мелодійними фресками поєднаються самобутні культури Туреччини та України.

Концерт буде цікавий широкому колу любителів музики і національної культури.

Диригенти - Джихан Сельчук, Павло Струць.
Хормейстер-постановник - Наталія Бегма.
Детальніше

Придбати квитки на Vatra Halki - Ватра Фольк. Музика Туреччини і України - музика Європи

Замовити та придбати електронні квитки на Vatra Halki - Ватра Фольк. Музика Туреччини і України - музика Європи можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.