• Афіша
  • Вечір боксу «Білих комірців»

Вечір боксу «Білих комірців»

25.06.2017, нд 17:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 2000 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
25 червня 2017 року в концерт-холі Freedom відбудеться 30-ї вечора боксу Білих Комірців.

Безкомпромісні і 100-відсотково жаркі боксерські поєдинки між бізнесменами та менеджерами, шоуменами і коментаторами, музикантами, акторами і представниками інших "небойових" професій, для яких ринг не є місцем природного перебування та заробітку, вже давно стали доброю традицією для української столиці.

Кількість тих, хто долучився до популярного руху з оздоровлення тіла і духу, незмінно зростає, залучаючи до своїх лав все нових і нових сміливців. Хтось одягає рукавички, щоб позбутися від тяжкості одноманітних буднів. Інші ще в дитинстві мріяли опинитися в рингу, але в силу тих чи інших причин пройшли повз боксерського залу. Треті хочуть щось довести самому собі або комусь. Причини різняться, але місце зустрічі вже в 30-й раз залишається незмінним.

На цей раз в рамках турніру відбудеться 12 поєдинків.

Також організатори заходу як завжди порадують глядачів подарунками від партнерів турніру, а сам вечір буде наповнений не тільки боксом - велика сцена Freedom представить на суд високоповажної публіки яскраву шоу-програму.

Перевірено часом і доведено досвідом: той, хто одного разу побував на "Боксі білих комірців", гарантовано долучається до цього задорному руху - як вірного вболівальника або одного з учасників.

Детальніше

Придбати квитки на Вечір боксу «Білих комірців»

Замовити та придбати електронні квитки на Вечір боксу «Білих комірців» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.