• Афіша
  • Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр

Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр

07.12.2019, сб 18:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
5-7 грудня втретє у своїй історії Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр коротким туром проїде по Україні і дасть концерти у трьох містах - Одесі, Дніпропетровську та Києві.

Основу репертуару колективу складають шедеври Гайдна, Брамса, Моцарта, представників династії Штраусів та іншої класики оперет.

Учасники оркестру - це високопрофесійні музиканти з Вени, а також їх колеги з усієї Європи.

Віденський філармонічний Штраус-Оркестр успішно гастролює по Європі (в Німеччині, Румунії, Польщі, Австрії, Угорщини, Болгарії). Діяльність колективу спрямована на збереження і розвиток музичної культури Відня та її просування на європейському та міжнародному рівні.

Головний диригент і один з творців оркестру - Андраш Деак, авторитетний маестро з багаторічною успішною кар'єрою. У 1995 році він був названий одним з кращих угорських диригентів на Міжнародному конкурсі диригентів імені Яноша Ференчика. Деакк виступав у багатьох найвідоміших концертних залах з провідними оркестрами світу:

- з Філармонічним оркестром Калгарі (Канада) в Jack Singers Hall (Калгарі);
- у театрі "Орфей" у Ванкувері з Ванкуверским оперним оркестром;
- в Кеннеді-центрі у Вашингтоні з Балтиморским симфонічним оркестром;
- у Чикаго з оркестром знаменитої чиказької "Ліричної опери".

У 2006 році Андраш Деак був запрошений у віденський Мюзикферайн в якості диригента Віденського Моцарт-Оркестру і з тих пір став постійним запрошеним диригентом цього відомого колективу.

За внесок у розвиток музичної культури маестро Андраш Деак в 2004 році був удостоєний в Угорщині престижного Ордена Заслуг.

Організатори сподіваються, що вечір з цим чудовим Оркестром

Надихне і подаритВам незабутні радісні емоції.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр

Замовити та придбати електронні квитки на Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.