• Афіша
  • Віденський Штраус-Оркестр

Віденський Штраус-Оркестр

09.12.2018, нд 14:30
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
По друге зимовий неділю 2018 року знаменитий Віденський Штраус-Оркестр (Strauss Festival Orchester Wien) подарує київській публіці нову програму "Віденська пристрасть".

...Вечір. Падає сніг. Напередодні Різдва. Відень. З перших нот музика занурює вас в атмосферу чудових балів XIX століття. На чоловіках-музикантів - традиційні фраки, а жінки одягнені у вишукані вечірні сукні. Відчуття часу до середини програми зникає...

Тканина концерту з'являється ніби з повітря - настільки віртуозно створюють нотні мережива музиканти. В цьому є і автентика, закладена самим Штраусом: спосіб звуковидобування не змінюється понад століття.

Будучи учнем великого Ойстраха, диригент Віденський Штраус-Оркестр Пітер Гут вміло керує не тільки живим і складним організмом оркестру, але і святковим настроєм в залі. Не пропустіть якісну, красиву, небесної краси музику-настрій. Музику-стан душі...

...І тієї незримої гучного паузи,
Коли всі развязалось ніби,
І сонце розбудило ранок
Зіграло Йоганна Штрауса.
І вальс ненавмисно, розкуто,
Змітаючи на шляху пророцтва,
Все, що буде уготовано,
Дарує насолоду сну і творчості (Михайло Гумиров).

У програмі концерту твори Йоганна Штрауса, його батька і братів, його наступника на посаді директора імператорського балу Карла Мішеля Цирера, останнього короля вальсу - Роберта Штольца. З ним Пітер Гут був знайомий особисто.

Концерти Оркестру завжди включає сюрпризи, в яких... бере участь і сама публіка.

Виявляється, придумані вони були - ні багато ні мало - Йоганном Штраусом.

Диригент розповідає: "Польку "У Павлівському лісі" він склав у Санкт-Петербурзі, Штраус там 11 років виступав, а потім вже у Відні - ту ж польку, але під назвою "У Віденському лісі". Це місце дійсно існує, там закохані пари ходять і цілуються. Тому в музиці описано докладно, що і як треба робити в таких випадках".

Втім, останній шанс доставити собі радість зустрічі з цим вишуканим Оркестром є завжди!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Віденський Штраус-Оркестр

Замовити та придбати електронні квитки на Віденський Штраус-Оркестр можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.