ВІА «Пламя»

20.05.2019, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 600 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Концерт ВІА "Пламя" в Києві пройде в МЦКМ (Жовтневому палаці) з програмою "Кращі пісні". Легендарний колектив подарує глядачам масу задоволення і позитивних емоцій, виконавши кращі твори. Пісні російською та українською мовами у виконанні талановитих учасників групи заворожують і проникають глибоко в серце, наповнюють теплом і змушують поринути в світ народних і авторських пісень. Музичні інструменти в руках віртуозних музикантів і виконавців оживають на сцені, випромінюють чарівні звуки і мелодії, просочені чуттєвістю.

Цікаві факти про колектив.
Ансамбль "Пламя" був організований в жовтні 1975, коли учасники популярного на початку 70-х років ВІА "Самоцвіти" розлучилися зі своїм лідером Юрієм Маліковим. Художнім керівником нової групи, яка отримала назву "Пламя", став досвідчений музикант Микола Михайлов.
У 1976 вийшла їхня перша платівка. У 1977 склад ВІА поповнив музикант Станіслав Черьомухін (гітара, вокал, скрипка, флейта), який надалі більше 15 років свого життя присвятив творчості і роботі в "Пламя", його голос і флейта звучать в найвідоміших піснях.

ВІА "Пламя" неодноразово ставали лауреатами всесоюзних премій та конкурсів, фестивалів і телепроектів. В цілому за час свого успіху на радянських сценах ВІА випустило 16 вінілових пластинок - 5 гігантів і 11 міньйонів. На початку 2000-х років група перезаписала свій репертуар на компакт-диски. Після цього в головах учасників закралася думка - а чи не повернути нам колишню славу? Після розпаду Союзу "Пламя" практично не виступало, але з часом мода на ВІА 70-80-х повернулася.

Станіслав Черьомухін в 2015 році відродив ВІА "Полум'я" зібравши музикантів в Україні. У складі ВІА - артисти популярного раніше ВІА "Самоцвіти", а також нові виконавці, які приєдналися до ансамблю вже в період його існування. Група зіграла вже безліч концертів, які пройшли з великим успіхом у багатьох містах нашої країни. Більшість композицій і сьогодні користується популярністю серед кількох поколінь - це незабутні композиції: "Не надо печалиться", "На дальней станции сойду", "Не повторяется такое никогда", "Снег кружится", "Мир не прост", "Зацветает краснотал" "Увезу тебя я в тундру" та інші.

Концерт ВІА "Пламя" Київ продемонструє талант і майстерність успішних виконавців і музикантів. Кожнен виступ ВІА - це талановита режисерська робота і унікальний підхід до сценарію концерту. Яскравий акторський виступ приваблює з перших нот і перших акордів, змушуючи забути про все погане.

Концерт ВІА "Пламя" купити квитки на який ви можете вже сьогодні, порадує вас незабутнім виконанням самобутніх авторських і народних пісень, пробудить інтерес до музичної культури і традицій.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на ВІА «Пламя»

Замовити та придбати електронні квитки на ВІА «Пламя» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.