ВІА «Синій птах»

05.10.2019, сб 19:30
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Легендарний ВІА "Синій птах" ось вже кілька років - не просто частина історії, але і діючий музичний колектив, шанувальників у якого тільки додається.

З вокально-інструментальним ансамблем "Синій Птах" у житті покоління, що виросло в 70-80-х, пов'язано багато теплих спогадів. Саме тоді, в ті роки, музикантами популярного колективу були виконані найулюбленіші пісні. Назва ВІА "Синій Птах" як символ добра, любові і вірності взялося від відомої п'єси бельгійського письменника Моріса Метерлінка і з тих пір колективу супроводжувала удача.

Пісні відомого вокально-інструментального ансамблю ВІА "Синій Птах" - справжні народні шлягери, які полюбилися не одному поколінню слухачів. Напевно всі пам'ятають такі хіти минулих років, як "Ти мені не снишся", "Клен", "Мамина платівка", "Гірко", "Слова", "Так ось яка ти", "У морі ходять пароплави", "Я йду тобі назустріч", "Білий пароплав" і багато інших. Пісні для "Синьої птиці" писали молоді в ту пору композитори і поети, які створили репертуар колективу: Юрій Антонов, В'ячеслав Добринін, Сергій Дьячков, Теодор Єфімов, Юрій Акулов, Роберт Рождественський, Леонід Дербеньов та інші. Диски "Синьої птиці" продавалися багатомільйонними тиражами, ансамбль збирав на свої концерти багатотисячні стадіони.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на ВІА «Синій птах»

Замовити та придбати електронні квитки на ВІА «Синій птах» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.