ВІА «Пламя» UA

01.11.2017, ср 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Станіслав Черьомухін та його гурт "Пламя" UA 1 листопада 2017 року на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України.    

Нещодавно виповнилось 40 років творчої діяльності легендарного інструментального ансамблю "Пламя".

Ансамбль створений у 80-ті роки, зі складу артистів популярного ВІА "Самоцвети", одразу став кумиром молоді.

Пісні, вперше виконані ВІА "Пламя" на радіо та телебаченні, а також записані на грамплатівки, здобули шалену популярність. Вони увійшли у повсякденне життя, в кожну домівку.

Відрадно, що найкращі пісні ансамблю "ПЛАМЯ" не забуті, бо стали класикою жанру. Вони продовжують лунати в концертних залах, в ефірі радіостанцій, з екранів телевізорів. З ними виросло вже не одне покоління людей.

Станіславу Черьомухіну пощастило працювати у ансамблю "Пламя" у період піку його популярності. Загалом - протягом 15-ти років. У складі ансамблю голос Станіслава та його флейта звучать у прем’єрних записах таких пісень, як: "На дальней станции сойду", "Не надо печалиться", "Снег кружится", Детства последний звонок", "Идёт солдат по городу", "Зацветает краснотал", та багатьох інших піснях, які люблять і сьогодні.

Концертна программа "Найкращі пісні ВІА "Пламя" ось вже кілько років гаряче сприймається у містах та селах України. Вона також  була відзначена лауреатством українських телевізійних фестивалях пісні "Доля" та "Рідна мати моя".

Станіслав Черьомухін та його гурт "Пламя" UA, також виконують пісні українською мовою. У тому числі й на вірші класиків української літератури, такі як: "Думи мої" Т.Шевченко. "Ой,ти дівчино" І. Франко. У їх виконанні лунають народні пісні: "Світи місяченько", "Ой, поїхав за снопами", а також пісні сучасних авторів: "Верба" Ю.Рибчиньского, "Чаклунка гір" В.Кудрявцева та інших.

Виступ творчого колективу вирізняється режисерськими рішеннями, яскравим акторським виконанням. Артисти гурту "Пламя" UA співають в один голос, в одне дихання, з повним розумінням змісту віршів та виразності мелодії. Можливе саме  враховуючи це, кожна пісня доторкається до струн душі слухача.

Концерти Станіслав Черьомухін та його гурту з успіхом пройшли в Києві та Харкові, Дніпрі та Сумах, Миколаєві та Херсоні, Одесі та Запоріж’ї. Тепло сприймали программу концерту в селах Полтавщини та Черкащини, та в інших місцевостях.

Станіслав народився, виріс, вчився музиці в Україні. Він ніколи не переривав зв’язок з Батьківщиною. Його творчий шлях склався вдало. Йому аплодувала публіка в багатьох країнах світу,  але він повернувся до дому.

Концертна программа "Найкращі пісні ВІА "Пламя" несе людям заряд позитиву і радості.

Запрошуємо Вас на яскраве, динамічне музичне Свято!
Детальніше
Зображення

Відгуки

Придбати квитки на ВІА «Пламя» UA

Замовити та придбати електронні квитки на ВІА «Пламя» UA можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.