ВІА «Пламя» UA

07.03.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
120 - 480 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
До міжнародного дня наших самих найгарніших та найкращих жінок запрошуємо на концерт легендарного вокально-інструментального ансамблю "Пламя" UA.

Ансамбль створений у 80-ті роки, зі складу артистів популярного ВІА "Самоцвети", одразу став кумиром молоді.

Пісні, вперше виконані ВІА "Пламя" на радіо та телебаченні, а також записані на грамплатівки, здобули шалену популярність. Вони увійшли у повсякденне життя, в кожну домівку.

Відрадно, що найкращі пісні ансамблю "Пламя" не забуті, бо стали класикою жанру. Вони продовжують лунати в концертних залах, в ефірі радіостанцій, з екранів телевізорів. З ними виросло вже не одне покоління людей.

Станіславу Черьомухіну пощастило працювати у ансамблю "Пламя" у період піку його популярності. Загалом - протягом 15-ти років. У складі ансамблю голос Станіслава та його флейта звучать у прем’єрних записах таких пісень, як: "На дальней станции сойду", "Не надо печалиться", "Снег кружится", Детства последний звонок", "Идёт солдат по городу", "Зацветает краснотал", та багатьох інших піснях, які люблять і сьогодні.

Концертна программа "Найкращі пісні ВІА "Пламя" ось вже кілько років гаряче сприймається у містах та селах України. Вона також  була відзначена лауреатством українських телевізійних фестивалях пісні "Доля" та "Рідна мати моя".

Станіслав Черьомухін та його гурт "Пламя" UA, також виконують пісні українською мовою. У тому числі й на вірші класиків української літератури, такі як: "Думи мої" Т.Шевченко. "Ой,ти дівчино" І. Франко. У їх виконанні лунають народні пісні: "Світи місяченько", "Ой, поїхав за снопами", а також пісні сучасних авторів: "Верба" Ю.Рибчиньского, "Чаклунка гір" В.Кудрявцева та інших.

Виступ творчого колективу вирізняється режисерськими рішеннями, яскравим акторським виконанням. Артисти гурту "Пламя" UA співають в один голос, в одне дихання, з повним розумінням змісту віршів та виразності мелодії. Можливе саме  враховуючи це, кожна пісня доторкається до струн душі слухача.

Концерти Станіслав Черьомухін та його гурту з успіхом пройшли в Києві та Харкові, Дніпрі та Сумах, Миколаєві та Херсоні, Одесі та Запоріж’ї. Тепло сприймали программу концерту в селах Полтавщини та Черкащини, та в інших місцевостях.

Станіслав народився, виріс, вчився музиці в Україні. Він ніколи не переривав зв’язок з Батьківщиною. Його творчий шлях склався вдало. Йому аплодувала публіка в багатьох країнах світу,  але він повернувся до дому.

Концертна программа "Найкращі пісні ВІА "Пламя" несе людям заряд позитиву і радості.

Запрошуємо Вас на яскраве, динамічне музичне Свято!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на ВІА «Пламя» UA

Замовити та придбати електронні квитки на ВІА «Пламя» UA можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.