ВІА «Поющие гитары»

18.11.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
190 - 650 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
ВІА "Співаючі гітари"

"Співаючі гітари" - вокально-інструментальний ансамбль. Перший в СРСР виконавець рок і поп-музики на професійній сцені. Завдяки їм на вітчизняній естраді виник новий жанр. Перший виступ в 1966 році принесло популярність ансамблю, а потім концерт за концертом - аншлаги і приголомшуючий успіх.

"Співаючі гітари" створили універсальну формулу для ВІА, які з'явилися в середині 60-х і першій половині 70-х років. Тепер на концерти ансамблю "Співаючі гітари" приходять не тільки численні колишні прихильники, але й молодь, яка знає пісні "Співають", що стали класикою естради. Ансамбль зберіг у своєму складі легендарних артистів прославили "Співаючі Гітари": Валерія Ступаченко, Олександра Федорова, Юрія Іваненка.

ВІА "Співаючі Гітари" виконують тільки свій класичний пісенний репертуар створений з 1966 по 1975 рік: Такі усіма улюблені пісні, як "Сутінки", "Ні тебе прекрасніше", "Синій іній", "Соловей", "Неділя", "Десять Днів", "Добрі молодці", "Листоноша", "Люди зустрічаються", "Пісенька Велосипедистів", "Товстий Карлсон", "Не ламай Черемхи" "Якщо Любиш", та ін, які прозвучать в ретро-шоу ансамблю.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на ВІА «Поющие гитары»

Замовити та придбати електронні квитки на ВІА «Поющие гитары» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.