Wine & Restaurants

14.09.2019, сб 11:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 200 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
У 2019 команда Ulichnaya Eda вперше втілить в життя абсолютно новий формат фестивалю - Wine&Restaurants. Він з'єднає в собі все, що люблять гурмани - вино і ресторани.

Wine.
На відміну від інших заходів винної тематики, він буде спрямований не на рекламу мас-маркет брендів, а на розвиток винної культури в Україні. Мета фестивалю - познайомити гостей з самими яскравими локальними та закордонними виробниками, показати споживачеві важливі аспекти виноробства, навчити орієнтуватися в сортах і маркуваннях, сприяти розвитку туризму. Це подія позбавить нас від маси стереотипів і змінить ставлення до вину в цілому.

Restaurants.
Фестиваль подарує гостям можливість побувати відразу в десятках ресторанів. На одній локації кращі заклади Києва та України представлять страви вже існуючого меню і протестують свої новинки. Крім їжі і традиційних розваг, тут можна буде послухати пізнавальні лекції популярних фуд-блогерів та експертів сфери ресторанного бізнесу, взяти участь у дегустаціях і майстер-класах іменитих шеф-кухарів.
Детальніше

Придбати квитки на Wine & Restaurants

Замовити та придбати електронні квитки на Wine & Restaurants можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.