• Афіша
  • XXIIІ Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби

XXIIІ Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби

19.05.2019, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
XXIIІ Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам

У столицю нашої країни з'їдуться провідні спортсмени близько 25 країн світу серед яких найсильніші борці зі США, Канади, Грузії, Туреччини, Великобританії, Франції, Японії, Фінляндії, Австрії, Польщі, Монголії, Швеції, Казахстану, Тунісу.

У змаганнях планується участь усіх найсильніших спортсменів нашої країни: срібних призерів Олімпійських ігор 2012 року Валерія Андрійцева та 2016 року Жана Беленюка, чемпіонок світу минулих років Аліни Махині та Юлії Ткач, найсильніших спортсменів інших держав: олімпійської чемпіонки з США Хелен Маруліс та багатьох інших майстрів та майстринь борцівського килиму.

Почесними гостями Турніру будуть олімпійські чемпіони, чемпіони світу і Європи - борці, що творили історію української спортивної боротьби: чемпіони Олімпійських ігор Іван Богдан, В'ячеслав Олійник, Ельбрус Тедеєв, Ірина Мерлені та багато інших славетних борців минулого та сьогодення.
Детальніше

Придбати квитки на XXIIІ Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби

Замовити та придбати електронні квитки на XXIIІ Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.