• Афіша
  • Яна Саленко і зірки світового балету

Яна Саленко і зірки світового балету

21.10.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
390 - 2990 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
21 жовтня 2017 року неперевершена, чарівна Яна Саленко повертається в Київ з чудовим подарунком - неймовірним концертом, в якому, крім балерини, візьмуть участь і інші зірки. Не пропустіть самий масштабний концертів історії Києва, адже ніколи раніше нам не доводилося на одній сцені споглядати грацію і професіоналізм виконання танцівників такого рівня!

Яна Саленко - казково талановита випускниця Ст. Писарєва (Донецьк), з 2000 танцююча на професійній балетну сцену, вже встигла завоювати світову славу, виступивши в кращих театрах: Берлінському, Маріїнському, Королівському балеті Великобританії та багатьох інших.
 
Її нинішній репертуар дивно багатий і вражає віртуозним виконанням партій. Яна танцює в самих захоплюючих постановках відомих авторів, що працюють у жанрі класичного балету, а також сучасної і навіть неокласичної хореографії.
 
Крім дивовижної Я. Саленко своєю майстерністю нас вразять кращі солісти, прими і прем'єри світових театрів, серед яких Баварський і Берлінський державні балети, театр "Ла Скала" і Королівський балет Великобританії.
 
Для нас виступлять: Marian Walter, Arshak Galumyan, Dinu Tamazlacaru, Osiel Gouneo, Timofey Andrijashenko, Nicoletta Manni і Steven McRae.
 
Отримайте непередаване задоволення від фрагментів кращих вистав у виконанні Яни Саленко та світових зірок балету! Наприкінці концерту - сюрприз!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Яна Саленко і зірки світового балету

Замовити та придбати електронні квитки на Яна Саленко і зірки світового балету можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.