• Афіша
  • Юнона і Авось на льоду

Юнона і Авось на льоду

02.01.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
290 - 1150 грн
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Юнона і Авось " на льоду в Києві!
З 2 по 4 січня 2019 року в Київському Палаці Спорту відбудеться неперевершене льодове шоу "Юнона і Авось".

Відома опера композитора Олексія Рибнікова на вірші поета Андрія Вознесенського отримала нове життя у виконанні артистів фігурного катання. У шоу використовуються світлові декорації та відеопроекції. Завдяки цьому білосніжна льодова арена зможе перетворитися і в підлогу вишуканого палацу, і на палубу корабля, і в блакить океану, і в гарячий пісок Каліфорнії. Під час подання арії графа Миколи Рєзанова звучать у виконанні неперевершеного в цій ролі Миколи Караченцова.

Льодове шоу "Юнона і Авось".
Головна художньо-виразна роль в мюзиклі "Юнона і Авось "на льоду" належить танцю, що дозволяє іншим поглядом доторкнутися до драматичної історії кохання, неподвластную ні відстані, ні часу.

Рок-опера отримала свою назву на честь двох вітрильних фрегатів, на яких російський граф Микола Рєзанов здійснив свою подорож до Америки. Тут, у сонячній Каліфорнії, він познайомився з дочкою коменданта Сан-Франциско Кончитой, якій було всього 15 років. Сорокарічний граф втратив голову від кохання і зробив дівчині. Однак вона була католицької віри, тому Рєзанов повинен спочатку отримати дозвіл на шлюб від Папи Римського і закінчити свої справи. Однак по дорозі в Росію він захворів і помер. Кончіта 35 років не вірила в смерть коханого, а потім дала обітницю мовчання і вступила в чернечий орден.

Тривалість вистави: 1 година 25 хв.

Вікова оцінка: 12+.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Юнона і Авось на льоду

Замовити та придбати електронні квитки на Юнона і Авось на льоду можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.