• Афіша
  • Жениха викликали, дівчата?

Жениха викликали, дівчата?

15.12.2019, нд 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
180 - 680 грн
Категорія:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Жениха викликали, дівчата?

Дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна - колишня актриса, інша - все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральний гуртожиток. Самотні ... І раптом старшій (актрисі) приходить в голову геніальне рішення !!! - видати молодшу заміж.

І в рівномірному, зі схожими тихими днями, житті щось починає відбувається. Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім - відразу два жениха... Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. В результаті - закохані всі!

І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними - цілком реальні.

У цьому спектаклі в повітрі завжди витають можливісті. Здавалося б, простягни руку - і схопиш мрію за хвіст, стягни її з небес на землю - ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба.

Кульмінація вистави - в прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здається, ще трохи - і все владнається в цьому недолугому житті ...
Але...

Комедія на дві дії.
Тривалість 2години 30 хвилин. З антрактом.

Режисер-постановник - Володимир Борисюк.
Художник-постановник - Валентина Кузьмічова.
Балетмейстер - Ольга Семешкина.
Продюсер - Олег Шпанчук.

Артисти спектаклю:
Народна артистка України Тамара Яценко
Заслужена артистка України Татьяна Шеліга
Народний артист України Євгеній Паперний
Заслужений артист України Дмитро Лаленков
Олег Коваленко
Сергій Кучера.
Детальніше

Придбати квитки на Жениха викликали, дівчата?

Замовити та придбати електронні квитки на Жениха викликали, дівчата? можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.