Жирна свиня

29.05.2017, пн 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
80 - 80 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Ніл ЛаБут "Жирна свиня".

Легко любити? Любити людину, яка подобається багатьом, - так. А якщо об'єкт любові не вписується в загальноприйняті рамки стандартів краси? Якщо треба кожен раз захищатися від насмішок оточуючих або ховатися від їх співчутливих поглядів? Це вже складніше.

Коли Тому познайомився з Еллен, він навіть і не підозрював, як йому важко буде в подальшому. Несподівано в противагу його почуття до коханої на чашу терезів було серйозно, категорично поставлено думку людей, яких він не любив і, загалом-то, не сильно поважав.

Але найкраще про п'єсу говорить сам автор: "В "Жирній свині" я бачу себе. Ця історія про людську слабкість і неймовірних труднощах, з якими багато хто з нас стикаються, коли намагаються прожити, захистити, зберегти те, у що вони вірять. І в цьому весь я, - благі наміри і напрочуд жалюгідні потуги зберегти обличчя, коли доходить до справи. Героїзм - річ важка".

Чи витримає Те випробування, яке принесла йому любов до неординарної, "нестандартної" жінці, або ж він "піддасться на просте бажання подобатися і вписуватися в танок життя"?

Про це глядач дізнається тільки в останні хвилини вистави.

Постановка - Михайло Резнікович.
Режисер - Ольга Гаврилюк.
Сценографія та костюми - Олена Дробна.
Композитор - Юрій Шевченко.
Звукорежисер - Алла Муравська.
Переклад з англійської - Михайло Барський.

Вистава без антракту.
Тривалість 1 година 35 хв.
Прем'єра: 10 листопада 2011 року.

Дійові особи та виконавці:

Елен - Анна Гринчак
Тому - Станіслав Бобко
Картер - Євген Авдєєнко, Олексій Поліщук
Дженні - Олена Нещерет, Любов Тищенко.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Жирна свиня

Замовити та придбати електронні квитки на Жирна свиня можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.