• Афіша
  • Попелюшка і Театр тіней

Попелюшка і Театр тіней

30.12.2017, сб 11:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 350 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Новорічний подарунок від Театру Тіней "Teulis" - вистава "Попелюшка і Театр тіней".

Сім'ї Києва, міст України, Італії, Японії, Швеції, багатьох інших країн в захваті аплодували шоу театру тіней "Teulis". Настав час прем'єри, першого дитячої вистави "Попелюшка і Театр тіней".

В основу сюжету вистави лягла знаменита історія, написана Шарля П'єро.

Жила була дівчинка, радісна і безтурботна. Вона була оточена любов'ю і увагою. Але скоро настала пора, коли померла її мати, а потім і батько. Попелюшка залишилася жити з жорстокою мачухою та її дочкою.

До великого щастя героїні, вона була наділена нескінченним позитивом і оптимізмом, неймовірним терпінням і працьовитістю, і за це була сповна винагороджена. У казці "Попелюшка і Театр тіней" теж щасливий кінець. Але чи впевнені Ви, що в наш час все відбувалося саме так, як і 200 років тому ...?

Поєднання жанру Театру тіней і 3-D технологій, авторська музика, створена композиторами найвищого рівня, роблять стару історію новою і унікальною. Незвичайний і вражаючий театр, який вразив талантом і майстерністю глядачів усього світу, театр, який змусив Європу, Америку та Азію, затримавши дихання, слідкувати за своїми уявленнями, спеціально для дітей України на новорічні свята представляє новий дитячий спектакль "Попелюшка і Театр тіней".

Ви хочете побачити, як створюються справжні дива:
побачити як феї шиють Попелюшку даний 3Dплатье, опинитися в середині чарівних годин за хвилину до півночі?
Тоді поспішайте на наше шоу!!!

Яскрава новорічна прем'єра від Театру Тіней "Teulis" - "Попелюшка і Театр тіней".

Дітям до 5-ти років без надання окремого місця вхід безкоштовний.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Попелюшка і Театр тіней

Замовити та придбати електронні квитки на Попелюшка і Театр тіней можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.