• Заходи у Caribbean Club

Придбати квитки в Caribbean Club

Caribbean Club - один з найстаріших клубів Києва. Він був відкритий в 1998 році, а в 2013 пережив не тільки капітальний ремонт приміщення, але і кардинальне оновлення напрямки роботи.

Тепер Caribbean Club - це єдиний концерт хол у Києві, де сім днів на тиждень проходять заходи. Професійна сцена, якісні світло і звук приваблюють українських та зарубіжних артистів.

Що ж сьогодні в афіші клубу? Популярні артисти, рок, джаз, театр, сальса, гумористичні шоу, диско і нічні паті, тематичні вечірки та багато іншого. Крім того, в Caribbean Club найбільший клубний екран, на якому періодично показуються ключові спортивні події, а також відбувається презентація відео-робіт артистів.

Зал клубу легко адаптується під тематику заходу: просторий паркетний танцпол, 3 поверху для розміщення гостей, vip-зал, 3 барних стійки на двох рівнях.

Caribbean Club - це не тільки престижна концертний майданчик, але ще й гідний київський ресторан. Традиційна кухня, вишукані страви, бургери і суші - всі ці напрями представлені в меню. У барной карти напої на будь-який смак: від модних лимонадів та різноманітних коктейлів до розкішних напоїв з витонченим смаком. Поїсти в Caribbean Club можна з 18:00 до ранку, коли закривається клуб.

Для багатьох артистів Caribbean Club став улюбленим місцем для виступів, а для тисяч гостей - улюбленим місцем для відпочинку. За 18 років роботи клубу деякі артисти і гості, які відвідують Caribbean Club вже 5, 7, 10 років, давно перейшли з категорії клієнтів або партнерів у категорію друзів закладу.

У клубі можна вибрати захід за смаком або приходити в будь-який день - тільки найкращі заходи, нові та актуальні артисти, приємна атмосфера, новинки в меню і на барі. Події на будь-який смак, для всіх віків пропонує вам афіша Caribbean Club. Ви можете купити квитки на вистави, стендап-шоу, майстер-класи сальса, концерти і тематичні вечірки. Тут гостям дарують тільки відмінний настрій.

Тепер ви знаєте, де в Києві самі гарячі вечірки і кращі живі концерти.