• Заходи у Київ, ЦКМ КПІ

Придбати квитки в Київ, ЦКМ КПІ

В красивому парку Київського Політехнічного Інституту, де можна чудово прогулятися в будь-яку пору року, причаївся Центр культури і мистецтв, який з 1993 року є складовою частиною державної культурно-освітньої системи України.
 
Це доступний, комплексний, культурно-освітня установа, яка надає студентської молоді можливості всебічного розвитку та самовизначення у сфері вільного часу, сприяє організації змістовного проведення дозвілля і відпочинку. Це місце проведення концертів і політичних заходів. У колективах художньої самодіяльності займаються більше трьох тисяч студентів і співробітників університету. Шість колективів отримали почесне звання "народний". Багато випускників закінчили КПІ театральні та музичні вузи і працюють в області культури.

ЦКМ КПІ не просто місце для виступу студентських команд, а повноцінна майданчик для проведення івентів будь-якого рівня. Чудовий зал з широким вибором місць - балкон, амфітеатр і партер, сучасне технічне обладнання, вдале місцерозташування. Як говориться, ви завжди в плюсі.

До речі, саме тут проходили відбіркові тури на Євробачення. А ще концерти, вистави, циркові вистави, майстер-класи, вечори поезій і просто зустрічі з цікавими особистостями. Всього не перерахувати - приходьте зацінити!