• Заходи у Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого

Придбати квитки в Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого

Палац студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого - це нове сучасне приміщення, призначене для підготовки і проведення масових видовищних заходів - вистав, концертів, конкурсів, фестивалів. Ретельно продумана інфраструктура будівлі (просторі холи з кафе на кожному поверсі, зручний гардероб, комфортні санітарні приміщення) робить його привабливим для самої вимогливої публіки.

Головне достоїнство Палацу студентів - один з кращих театрально-концертних залів України. Цей красивий і затишний, влітку прохолодно, а взимку теплий зал вміщає більше тисячі двохсот посадочних місць. Розміщення їх амфітеатром, як в партері, так і на балконі, забезпечує прекрасний огляд сцени.

Спеціально створена для вистав і концертів сцена оснащена найсучаснішим обладнанням: плазмові екрани дозволяють бачити артистів крупним планом; потужний проектор при необхідності демонструє зображення на великий екран, розташований на сцені; лазерні установки створюють фантастичні ефекти; професійне звукове обладнання (лінійний масив DAS виробництва Італії, цифровий пульт Yamaha-M7CLSE, великий парк інструментальних і вокальних мікрофонів і радіосистем); повний комплект світлового обладнання (40 багатофункціональних динамічних приладів, постановочний світло потужністю понад 100 кВт, комп'ютерне управління); трансформуються декорації. Все це задовольняє очікування як популярних естрадних зірок та їхніх продюсерів, так і вимогливих глядачів.

Ще одна перевага Палацу малий зал (70 місць) з камерної трансформується сценою, також оснащеної сучасним звуковим і світловим (більше 50 прожекторів) обладнанням, керованим комп'ютером. Близьке розташування посадкових місць на сцені створює особливу атмосферу взаємодії акторів і глядачів. Зал призначений для показу театрально-концертних вистав малих форм.

Палац також має свою студію звукозапису з якісним обладнанням і спеціальним приміщенням для запису вокалу.