• Заходи у FREEDОМ Event Hall

Придбати квитки в FREEDОМ Event Hall

FREEDOM Event Hall вже більше 10 років є одним з найбільш респектабельних закладів України та займає лідируючу позицію в розважальному житті столиці. Затишно розташований в парковій зоні Києва, з охоронюваної великою парковкою, FREEDOM Event Hall одночасно може прийняти до 1000 чоловік.

FREEDOM Event Hall представляє поєднання різноманітних заходів і вишуканого авторського меню кухні та бару, що гарантує комфортні умови для гостей!

Влітку 2016 року у FREEDOM Event Hall була проведена глобальна реконструкція та гості зможуть побачити нове обличчя улюбленого закладу.

Крім того, була розроблена новуя концепцію проведення заходів. Кожен захід за участю зірок, - це не просто концерт, - це яскраве незабутнє шоу!

Це подія, що складається з трьох частин:
- pre-party (частування і розвага гостей у фойє та ресторані FREEDOM Event Hall)
- ексклюзивний, спеціально створений для FREEDOM Event Hall, концерт з чудовим звуком та світлом!
- after-party за участю cover group "Monica", DJ і інших резидентів Event Hall.

FREEDОМ Event Hall має дворівневий VIP-зал з системою клімат-контролю, де одночасно комфортно розміщуються в м'яких ложах до 500 чоловік. Нова суперсучасна концертна інсталяція світла і звуку, проекційні екрани (5х7 м), сцена-трансформер, команда професіоналів дозволяють виконувати будь-які творчі завдання.

Тут регулярно проходитимуть виступи вітчизняних і зарубіжних зірок, всілякі шоу, виставки та презентації.

У 2016 році концертним партнером FREEDОМ Event Hall стала компанія «Квартал-Концерт», яка, спираючись на свій колосальний досвід в сфері організації концертів та масових заходів, розробила унікальний формат багатофункціонального простору під будь-які події: концерти, вистави, приватні заходи, конкурси краси, конференції, бізнес-тренінги і т. д.

Відмінною особливістю нового формату закладу є поєднання різноманітних заходів і вишуканого авторського меню кухні та бару, що гарантує комфортні умови для гостей.

Нова концепція FREEDОМ Event Hall побудована на емоціях двох поколінь:

- для молодої аудиторії - NEW FREEDОМ (модне місце, зіркова тусовка);
- для старшої аудиторії - ЛЕГЕНДАРНИЙ FREEDОМ (культове місце, статус, створений роками, атмосфера безтурботного дозвілля веселощів

Так само гості можуть продовжити вечір у затишному, оснащеному за останнім словом техніки, «Кагаоке FREEDOM Hall»!