• Заходи у Національний цирк України

Придбати квитки в Національний цирк України

Національний цирк України - центр циркового мистецтва, що має загальнодержавне та міжнародне значення. На його арені виступали і виступатимуть видатні артисти, імена яких вписано золотими літерами в історію українськогота світового циркового мистецтва. Це своєрідна експериментальна база, де народжуються тематичні програми, атракціони і номери на рівні класичних зразків. Майстерність і високий професіоналізм колективу цирку визнано всім світом.

В 2011 році у Національного цирку був подвійний ювілей - 135 років з часу заснування в Києві стаціонарного цирку. Відновлення відбувалося поступово, крок за кроком, протягом останнього десятиліття. Але вже на сьогоднішній день можна впевнено сказати, що вистави Національного цирку України можуть бути взірцем якості. Підтвердженням цьому були високі показники відвідування глядачами минулих програм НЦУ.

Отже, створення програм на високому світовому рівні стає традицією Національного цирку України.

Національний цирк України - один з найстаріших стаціонарних цирків на Україні. Розташований в Києві на площі Перемоги, його місткість - 2100 осіб. Нинішня будівля цирку було відкрито 5 листопада 1960 року.

Активний період роботи цирку - десять місяців на рік, вистави проходять в залі, який розрахований на 1 907 місць.

На сьогодні цирк має власних артистів різних циркових жанрів, балетну трупу, один з найкращих музичних колективів. Нещодавно було покращено технічну базу цирку, що дозволило значно покращити якість художнього сприйняття вистав. Покращені умови роботи артистів і адміністрації цирку.