• Заходи у Київ, Національний палац мистецтв «Україна». Малий зал

Придбати квитки в Київ, Національний палац мистецтв «Україна». Малий зал

Національний палац мистецтв "Україна" - найбільший концертний майданчик Києва та України, основне місце проведення найважливіших мистецьких заходів.

Понад 45 років Перша сцена країни є основним майданчиком для проведення загальнодержавних та міжнародних мистецьких заходів. Технічне оснащення, оригінальність архітектури та можливість розмістити велику кількість глядачів є вагомою перевагою серед інших концертних залів. Тож статус Головної сцени країни є заслуженим по праву.

Зовнішньо будівля має вигляд трапеції, розміри якої складають 50×80×90 м. У самому палаці понад 300 приміщень, різні за розміром і призначенням.

У 1996 році Палац "Україна" внесений до переліку архітектурних пам’яток України.

22 квітня 1998 року Палац отримує статус Національного.

Окрім виступів зірок вітчизняного і світового рівня, на Першій сцені країни проходять загальнодержавні та міжнародні громадсько-політичні заходи: святкування 1500-річчя Києва (1982), інавгурації Президентів України, святкування Днів незалежності України, урочистості, присвячені 2000-річчю Різдва Христового та інші значущі події.

Довідка:

НПМ "Україна" було відкрито 17 квітня 1970 (архітектори Є.Маринченко, П.Жилицький, І.Вайнер; інженери П.Булаевський, В.Федорченко) до 100-річчя з дня народження В.Леніна. Інтер’єри та облаштування вестибюля й артистичних приміщень палацу "Україна" виконані видатним архітектором і дизайнером Ірмою Каракіс.

Малий зал.

Від вистав - до виставок.

Малий зал Національного палацу мистецтв "Україна" - це унікальний, єдиний у Києві зал-трансформер, багатофункціональний і тому придатний для проведення різних за форматом і творчим задумом заходів.

Малий зал став домівкою для Київського академічного театру на Подолі, антрепризних театральних проектів з різних міст України, креативних лазерних та світлових шоу, дитячих вистав до свят, а також фестивалю Jazz Kolo, визнаного найсильнішим музичним заходом Києва.