• Заходи у Одеса, Одеська обласна філармонія

Придбати квитки в Одеса, Одеська обласна філармонія

Одеська обласна філармонія займає гідне місце серед найбільш значних концертних організацій України. Щорічно вона знайомить своїх слухачів з творами світової музичної культури, з яскравими творами сучасної української і світової музичної сцени.

Одеська обласна філармонія - концертна організація міста, розташована в будинку колишньої Нової Біржі. Є одним з головних культурних закладів України, заснована в 1931 році. У тому ж році був офіційно створений її симфонічний оркестр. У філармонії міститься два зали: камерний і концертний. Спорудження філармонії входить в число пам'яток історії та архітектури республіканського значення.

Одеська обласна філармонія працює в різних напрямках і музичних жанрах: фольклор, музика сучасної естради, симфонічна і камерна музика. Має у своєму складі музикантів-інструменталістів, вокалістів, майстрів розмовного жанру, лекторів-музикознавців, колективи виконавців. Крім цього, на сцені можна побачити українських та іноземних артистів-гастролерів. У стінах філармонії свого часу виступали такі українські та зарубіжні артисти, як: Микола Гнатюк, Віктор Ільченко, Роман Карцев, комік-група "Маски-шоу", джазовий самородок Тетяна Боєва, відомий актор і ведучий Олександр Цекало, телеведучий Ілля Ноябрьов, Михайло Жванецький . Одеська обласна філармонія активно співпрацює з Національним одеським філармонійним оркестром, художнім керівником і головним диригентом якого є Хобат Ерл. Важливим напрямком у своїй діяльності установа вважає роботу з молоддю. Саме тому були введені безкоштовні музичні абонементи і недільні концерти для дітей.

Красива будівля стало традиційним місцем проведення багатьох музичних свят: міжнародних фестивалів мистецтв "Біла акація" та "Дунайська весна", Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті Еміля Гілельса, Міжнародного фестивалю "Дні Ойстраха в Одесі", фестивалю нової музики "Два дні і дві ночі", фестивалю "Одеська гітарна осінь", Міжнародного фестивалю "Джаз-карнавал".