• Заходи у Stereo Plaza

Придбати квитки в Stereo Plaza


Stereo Plaza стала першою в Україні концертним майданчиком європейського формату. Відкриття концертного клубу відбулося порівняно недавно - в 2011-му, проте з тих пір він став одним з найпопулярніших концерт-холів Києва. Першим зміг оцінити сцену відомий французький діджей Joachim Garraud, влаштував грандіозне музичне шоу у супроводі складних візуально-світлових ефектів Invasion Show. З тих пір тут побувало чимало зірок всеукраїнського і світового масштабу, виконавців різних жанрів.

Заходи, раніше проведені лише у величезних і не комфортних виставкових центрах, нарешті змогли надати відвідувачам необхідний рівень сервісу.

Аналог кращих концертних клубів Європи -- Б1 Maximum (Москва), Heineken Music Hall (Амстердам), SaSaZu (Прага), Stereo Plaza вміщує до 6000 відвідувачів в танцювальній зоні і комфортному VIP лаунжі.

Майданчик оснащена масивної сценою 16х8 метрів, якісним звуком L'використання Acoustics загальною потужністю 125 кВт і сценічним світлом нового покоління - все це відповідає райдерам більшості світових виконавців і дозволяє проводити в Stereo Plaza фантастичні шоу.

Відвідувачам надається автомобільна майданчик на 350 місць, масштабний танцпол, зручна VIP зона з автономним входом, гардеробом, столиками і всім необхідним для того, щоб повною мірою насолоджуватися будь-яким подією.

Stereo Plaza стала не просто клубом, що діє у форматі стандартних вечірок, а майданчиком для грандіозних заходів - концертів світових зірок, корпоративних подій, fashion шоу та багато іншого.