• Доставка

Доставка квитків по Києву та Україні

 

Якщо ви бажаєте замовити кур’єрську доставку та отримати фізичний, а не електронний квиток, то ми залюбки доставимо замовлення по вказаній адресі.

 

Вартість: По Києву адресна доставка кур’єром коштує 50 грн. Якщо Вам необхідно отримати квитки в Київській області або інших регіонах України, тоді необхідно сплатити кур’єрські 50 грн доставки до відділення Нової пошти, а також – послуги поштового оператора.

 

Терміни доставки: доставка по Києву відбувається наступного дня після замовлення квитків. Доставка по Україні залежить від термінів доставки поштового оператора. Відправка Новою поштою відбувається того ж або наступного дня після замовлення.

По Києву доставка квитків можлива тільки при замовленні не менш, ніж за добу до події. Якщо до концерту залишається менше 24 годин, будь-ласка, придбайте електронний квиток.

 

Як замовити: Оберіть подію та найкращі місця, а на етапі оформлення замовлення виберіть спосіб отримання квитків: Доставка кур’єром. Далі заповніть коротку анкету та підтвердіть введенні дані. І все. Менеджер з доставки зв’яжеться з вами найближчим часом.

Звертаємо Вашу увагу, що найзручнішим та найвигіднішим засобом є купівля електронних квитків. У вік сучасних технологій бажане знаходиться на відстані кількох кліків. Користуйтеся та насолоджуйтеся! А тепер ви можете перейти до вибору події.